Nacházíte se na webu pro ročník 2014. Hledáte web aktuálního ročníku?

Soutěž o nejzajímavější projekt zná své vítěze!

Ondřej Šejtka Aktuality

Soutěž letošního ročníku projektu 72 hodin zná své vítěze! Nejzajímavějším projektem se stal projekt dětí rodičů a přátel MŠ a ZŠ Fryšava pod Žákovou horou s názvem „Namaluj si svoji židli“. Vítěze potěší svou přednáškou cestovatel a patron projektu Dan Přibáň. Deskové hry rovněž obdrží také dalších 10 projektů, které se dostaly do užšího výběru .

Daniel Přibáň, cestovatel, dobrodruh

Z celkového počtu 442 projetů bylo do soutěže zařazeno 244 z nich. Porota vybírala z projektů, které včas odevzdaly fotografie z projektu a zároveň sepsali hodnocení své akce. Úkol to byl nelehký, z takového množství vybrat 10 projektů nebylo snadné, ale nakonec byla porota úspěšná.

Projekty se těžko hodnotí, cíleně jsme soutěž nazvali „Soutěž o nejzajímavější projekt“ nikoliv nejlepší, protože nelze říci, který projekt je lepší. Každý má svůj význam, každý je svým způsobem jedinečný.

Do užšího výběru porota vybrala:
Kategorie: LIDÉ

Kategorie: PŘÍRODA

Kategorie: OKOLÍ

Zástupci vybraných 10 projektů obdrží deskové hry od vydavatelství MINDOK.

Přednáška Dana Přibáně Z deseti nominovaných projektů si poté sám cestovatel Dan Přibáň vybral vítězný projekt. Stal se jím nápad dětí, rodičů a přátel MŠ a ZŠ Fryšava pod Žákovou horou s názvem „Namaluj si svoji židli“. Zástupcům vítěznáho projektu uspořádá Česká rada dětí a mládeže přednášku a setkání s cestovatelem Danem Přibáněm. Přednáška proběhne v úterý 25. 11. 2014 od 17:30 v Kulturním domě Fryšava.

Na přednášku jsou zváni také zástupci dalších projektů, kapacita sálu je však omezená a přednost mají zástupci vítězného projektu. Bližší informace o vstupenkách vám poskytne Veronika Ptáčková na emailu verusa.s@gmail.com