Nacházíte se na webu pro ročník 2014. Hledáte web aktuálního ročníku?

Objímání zdarma

Kategorie:
Lidé ?
Stav:
Uzavřený ?

Cílem našeho projektu ,,Objímání zdarma" je vytvořit úsměv na tváři všem lidem okolo nás.

Lokalita: Kyjov a Hodonín Česká republika
Realizátor: 4.SČ (Škola)
Předpokládaný počet účastníků: 28
Mapa: Kyjov a Hodonín Česká republika

O projektu

Objímání na Veletrhu vzdělávání v Hodoníně

Žáci 4.SČ Klvaňova gymnázia a Střední odborné školy zdravotnické a sociální z Kyjova se rozhodli nabídnout kolemjdoucím v Kyjově a Hodoníně obejmutí zdarma, které má být náhodným činem laskavosti, nezištným úkonem, aby se jiní cítili lépe.
S kolemjdoucími se budeme snažit navázat oční kontakt, usmívat se na ně a zeptáme se, zda by chtěli obejmout. Každý dobrovolník si ponese ceduli s nápisem ,,Objímání zdarma". Chtěli bychom lidem udělat radost a zpříjemnit den.

Zhodnocení projektu

4.ročník oboru vzdělání sociální činnost z KG a SOŠ ZaS Kyjov si v rámci projektu 72 hodin zvoli objímání zdarma. Žáci se rozhodli potěšit, rozveselit lidi, ktere obejmou, vzbudit úsměv dobrou náladu a radost, protože se lidé málo objímají. Náš projekt objímání zdarma jsme odstartovali be čtvrtek 9.10. 2014 v rámci Veletrhu vzdělávání v Hodoníně. Objímání jsme nabízeli návštěvníkům veletrhu, učitelům a žákům zastupující jednotlivé školy. Setkali jsme se s kradenými reakcemi, nadšením z našeho projektu, ale i s vtipnými poznámkami. Objímání pokračovalo od rána 10.10.2014 , kdy jsme si v první vyučovací hodině oblekli trička a objímali učitele, žáky v hodinách i o přestávkách… Po vyučování jsme se vydali objímat do ulic a na náměstí města Kyjova, kde jsme se setkali s různými reakcemi od lidí. Objímání jsme nabízeli lidem vycházející z volebních místností, obchodů, prací… Mezi nejčastěji objímané patřili starší občané, kterých naše objímání vzbudilo emoce (smíchu, pláče, dojetí, …) Akce se zdařilá a všem se moc libila.

Kdy bude projekt probíhat

Dopoledne Odpoledne
Čtvrtek 9. října
Pátek 10. října
Sobota 11. října
Neděle 12. října