Články

Sokolovští věnovali svůj projekt 72 hodin péči o seniory

| Karolína Puttová | O projektech
72 hodin v Sokolově

Již po čtvrté se do 72 hodin zapojili žáci 2.stupně praktických tříd ZŚ Běžecké v Sokolově. Svoji energii věnovali podobně jako v minulých letech lidem – navštívili dům seniorů v Dolním Rychnově.

V letošním roce jsme opět navštívili dům seniorů v Dolním Rychnově s cílem zazimovat a uklidit krásnou zahradu v okolí seniorského domu. Nejstarší naši žáci vyvezli seniory na vozíčkách po zahradě, hezky si s nimi popovídali. Senioři chválili, jak jsme pěkně zahradu uklidili a moc se jim vycházka líbila. My všichni jsme měli pěkný pocit, že můžeme seniorům krátce zpříjemnit jejich pobyt v domově. Chtěli bychom poděkovat paní Chvístkové za příjemné jednání, malé občerstvení a její srdečnost.

Koordinátor projektu Anna Horová a žáci 2.stupně praktických tříd ZŚ Běžecké v Sokolově

Více detailů naleznete také zde na webu v profilu projektu http://www.72hodin.cz/…ce-o-seniory,

Přiložené soubory

< Zpět na seznam článků

Patroni projektu

Nejfejk, youtuber

Opravdu ne každý má odvahu na to se zapojit a něco i reálně udělat. Každý má plno řečí, že je to zbytečné a trapné, ale to co je zbytečné a trapné jsou právě tyhle řeči. Jsem hrdý na každého, kdo se sám do něčeho pustí a kdo po sobě zanechá něco dobrého a hezkého, ať už je to uklizený park, natřený plot a nebo zasazený strom. Kéž by takových lidí bylo v tomto světě více, kéž by!

Nejfejk, youtuber

Partneři projektu

Záštita ministra životního prostředí
Richarda Brabce
Záštita ministryně školství, mládeže a tělovýchovy
Kateřiny Valachové
Záštita ministryně práce a sociálních věcí
Michaely Marksové