Partneři projektu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy již čtvrtým rokem finančně podporuje projekt. Spolupracujeme především s odborem pro mládež. Díky finančním prostředkům můžeme celostátně koordinovat projekt, vyrobit projektová trička, nabídnout do organizací stromy pro výsadbu apod. Velmi si tohoto partnerství vážíme. Finanční podpora dobrovolnických projektů je dle nás nezbytná a velmi důležitá.
http://www.msmt.cz

Geis Parcel CZ, s.r.o. – vnitrostátní a mezinárodní přeprava balíků

Geis Parcel CZ, s.r.o. Kurýrní služba Geis nás podporuje již od samého začátku konání projektu v roce 2012. Díky tomuto partnerství můžeme zasílat balíčky našim koordinátorům zcela zdarma.
http://www.baliky.cz

MINDOK, s.r.o. – vydavatelství moderních a společenských her

MINDOK s.r.o. – moderní a společenské hry Vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé MINDOK nám dodalo desítky deskových her, které používáme jako ceny ve fotosoutěži a v soutěži o nejzajímavější projekty. Z dílny MINDOKu pocházejí hry jako např. Carcassone, Černé historky, hry řady SMART Games apod.
http://www.mindok.cz

Pepsico (Toma natura)

Toma natura Společnost PEPSICO dodala všem dobrovolníkům, kteří si objednali a odebrali strom v rámci akce „Zasaď strom (třeba) se starostou“ kartony přírodní pramenité vody Toma a krabice džusu Toma. Díky vodám a džusům Toma tak máme zajištěn kompletní pitný režim pro výsadbě stromů. Děkujeme! http://pepsico.cz/…uct/tomavoda

ARBOEKO s.r.o.

Arboeko Arboeko je jedním z největších podniků v České republice v oblasti pěstování, prodeje a distribuce okrasných dřevin. Firma Arboeko byla založena v roce 1993 a díky své velmi aktivní prodejní politice zaznamenala v následujících letech významný nárůst. Vlastní skladba výroby zahrnuje cca 100 ha alejových a soliterních stromů 45 ha mladých alejových stromů, 20 ha soliterních jehličnanů a 10 ha kontejnerovaných dřevin. Pro projekt 72 hodin dodala 120 ks vzrostlých stromů včetně příslušenství s výraznou slevou.

Shoptet, s.r.o. – elektronický obchod na míru

Shoptet, s.r.o. – elektronický obchod na míru Výrobce elektronických obchodů společnost Shoptet, s.r.o. nám zdarma poskytla elektronický obchod, díky kterému můžeme v letošním roce pohodlně distribuovat projektová trička koordinátorům jednotlivých projektů. Velmi oceňujeme rychlost a flexibilitu při dodání celého řešení elektronického obchodu. Nepřestávají nás fascinovat možnosti a moduly celého Shoptetu.
http://www.shoptet.cz

JR Production

JR Production Jakub Řikovský se svým týmem pro nás vytvořil řadu videospotů propagující projekt 72 hodin. Profesionální přístup a spolupráce posunula propagaci projektu o výrazný krok kupředu. Veškerá videa šíříme po sociálních sítích, nebo se objevují ve vysílání našich mediálních partnerů.
http://www.jrproduction.cz

Hudební banka

Hudební banka – databáze produkční hudby HudebníBanka.cz je databáze produkční hudby, díky které jsme za symbolickou cenu získali hudbu pro spotovou kampaň 72 hodin.
http://www.hudebnibanka.cz

FPS Repro, spol. s r.o.

FPS Repro Firma FPS Repro nám pro projekt poskytla přes 1.300 triček pro dobrovolníky zdarma. Díky ní se může do letošní hnědé barvy obléci více nadšených pracantů.
http://www.fpsrepro.cz

KÄRCHER

Karcher Špička na trhu s čisticí technikou firma Kärcher nám zdarma poskytla dva tlakové čističe a dva ruční zametače, které využijeme při akcích v ulicích Prahy v den zahájení projektu dne 8. října. Oceňujeme vstřícnost, profesionální přístup a odhodlání najít řešení i v časovém harmonogramu.
http://www.karcher.cz

Lokační.cz

Lokační.cz Díky LOKACNI.CZ společnosti DíkyČau s.r.o. jsme na zahájení získali cisternu na napájení tlakových čističů. Vážíme si profesionality a samozřejmosti, se kterou nám vyšli vstříc.
http://www.lokacni.czhttp://www.minikropicka.cz


Mediální partneři

Česká televize

Česká televize Česká televize je hlavním mediálním partnerem letošního ročníku projektu 72 hodin. Během září a října vysílá videospot propagující projekt 72 hodin ve vysílání ČT a zároveň i v iVysílání.
http://www.ceskatelevize.cz

ADAM.cz – Zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže

ADAM.cz – zpravodajský server ze světa dětí a mládeže Zpravodajský server České rady dětí a mládeže denně informuje o aktualitách ze světa dětí a mládeže, volnočasových organizací apod.
http://www.adam.cz

Zpravodaj ARCHA

Zpravodaj ARCHA zpravodaj ARCHA vychází 6× ročně a informuje o aktualitách ze světa dětí a mládeže
http://crdm.cz/archa

ŠIK – Školní informační kanál

ŠIK – Školní informační kanál informační kanál ŠIK CZ zdarma vysílá spoty na 72 hodin ve 400 základních a středních školách, které jsou do sítě ŠIKu zapojeny.
http://www.sikcz.cz

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko Ukliďme Česko podporuje projekt na webových stránkách Enviweb.cz a na Facebooku. Jedná se o velkou jarní úklidovou akci po celém Česku. Naše projekty jsou si v jistém podobné, ale to nebrání tomu, abychom se vzájemně podporovali.
http://www.uklidmecesko.cz

Rádio Blaník

Rádio Blaník Rádio Blaník o našem projektu informuje veřejnost prostřednictvím reportáží.
http://www.radioblanik.cz

Radio City

Radio City Radio City především informuje o zahajovacím projektu v Praze
http://www.radiocity.cz

Patroni projektu

Petr Koukal, badmintonista

Je skvělé, že v sobě nacházíte motivaci a chuť pomáhat dalším lidem, navíc tak originální cestou jako je právě projekt 72 hodin. Odměnou nechť Vám je ten nejúžasnější pocit, který pomoc ostatním přináší. Všem Vám držím palce a budu se těšit, že se brzy třeba potkáme při nějakém společném projektu.

Petr Koukal, badmintonista

Partneři projektu

Záštita ministra životního prostředí
Richarda Brabce
Záštita ministryně školství, mládeže a tělovýchovy
Kateřiny Valachové
Záštita ministryně práce a sociálních věcí
Michaely Marksové