Projekty

Upřesnit výběr projektů

Počet projektů celkem: 602 zobrazeny projekty 1–30

Jsme jedné krve

Jsme jedné krve

Věříme, že 72 hodin se pro nás stane začátkem silného příběhu. Příběhu, na jehož konci budou stát dvě rozdílné páté třídy propojené přátelstvím a vědomím, že různost je úžasná a obohacující.

Více o projektu >

Děti pomáhají dětem

Děti pomáhají dětem

Rozhodli jsme se navštívit a podpořit školku v Poděbradech, abychom zlepšili náladu dětem, strávili nějaký čas, vysvětlili jim, jak se chovat k přírodě kolem nich a zároveň zavzpomínali na staré dobré časy.

Více o projektu >

ZHSK huculům

ZHSK huculům

Již tradičně pojedeme na farmu Aster – do HUCUL CLUBu k huculským koníčkům na Zmrzlík u Řeporyj. Trochu tam pomůžeme a za to si můžeme na chvíli sednout „na kůň“ :-)

Více o projektu >

ZHSK pro stráně Petřína

ZHSK pro stráně Petřína

Chceme vyčistit okolí hřišť a plácků na Petříně, kam rádi chodíme hrát hry, od odpadků, vylepšit záhony na dvorku domu, kde máme klubovnu, a květiny v truhlících přemístit na zimu do oken klubovny.

Více o projektu >

Ruce podzimu

Ruce podzimu

Zapojte se do RUKOU PODZIMU a pomozte nám s úklidem v Nové Vsi u Kolína.

V obci Nová Ves pomůžeme s podzimními pracemi (hrabání listí v parku a blízkém okolí školy, úklid u místního kostela, sběr kaštanů pro lesní zvěř).

Více o projektu >

Za lepší Cihelní

Za lepší Cihelní

Vylepšení života kolem školy a v areálu školy. Úklid okolí školy na ulici Cihelní (prázdniny zde trávil Karel Kryl), výroba regálového systému uvnitř objektu pro materiál na debrujárské pokusy, úklid vnitřních prostor školy.

Více o projektu >
Matyáš Valenta

Matyáš Valenta

Herec, scénárista

Vím, že pomáhat není v dnešní době pro každého samozřejmostí. Proto se mi projekt 72 hodin hodně líbí. Myslím, že může spoustě lidem ukázat, že pomoct někomu nemusí být nic náročného a že bychom si měli pomáhat nejen v rámci charitativních ak­cí.

Více o patronech >

Partneři projektu

Záštita ministra životního prostředí
Richarda Brabce
Záštita ministryně školství, mládeže a tělovýchovy
Kateřiny Valachové
Záštita ministryně práce a sociálních věcí
Michaely Marksové