Projekty

Pomoc s hrabáním listí na dětském hřišti a v jeho okolí.

Ilustrační obrázek

O projektu

Lokalita: Jindřichovice, Česká republika
Realizátor: Martina Némethová (Škola)
Koordinátor a kontakt: Martina Némethová 745504@seznam.cz
Předpokládaný počet účastníků: 9

Dětské hřiště, které využíváme při činnostech školní družiny spravují zaměstnanci obce. Tímto jim chceme pomoci při podzimních pracích, konkrétně s hrabáním spadaného listí, kterého je v obci velká spousta.

Kategorie:
Příroda
Stav:
Uzavřený

Dětské hřiště navštěvujeme pravidelně v rámci školní družiny. Rádi pomůžeme s jeho úklidem formou shrabání spadaného listí, kterého je v celé obci velká spousta, poněvadž jsme uprostřed přírody a krásných listnatých stromů je tu hodně. Zaměstnancům obecního úřadu tak velice pomůžeme při jejich pracovní náplni.

Kdy bude projekt probíhat

Dopoledne Odpoledne
Čtvrtek 13. října 15.00 – 17.30
Pátek 14. října 10.00 – 11.30
Sobota 15. října
Neděle 16. října
Mapa: Jindřichovice, Česká republika

Zhodnocení projektu

Letošní ročník projektu byl pro nás velikým přínosem a další zkušeností do dalších ročníků. Někteří se s prací, jako je hrabání a úklid listí setkali úplně poprvé. Zaměstnanci obecního úřadu byli velice mile potěšeni za naši výpomoc. Mám pocit, že jakožto pedagog, někdy suplujeme rodičovskou výchovu a práci… Spousta dětí nemá k fyzické práci kladný vztah a dělat něco pro druhé by mělo být na denním pořádku. Je pěkné touto cestou upozorňovat na fakta o vztahu k přírodě a okolí, do dalších let přeji projektu jen to dobré a určitě se budeme těšit na další ročníky.

< Zpět na seznam projektů
Matyáš Valenta

Matyáš Valenta

Herec, scénárista

Vím, že pomáhat není v dnešní době pro každého samozřejmostí. Proto se mi projekt 72 hodin hodně líbí. Myslím, že může spoustě lidem ukázat, že pomoct někomu nemusí být nic náročného a že bychom si měli pomáhat nejen v rámci charitativních ak­cí.

Více o patronech >

Partneři projektu

Záštita ministra životního prostředí
Richarda Brabce
Záštita ministryně školství, mládeže a tělovýchovy
Kateřiny Valachové
Záštita ministryně práce a sociálních věcí
Michaely Marksové