Projekty

Za lepší Cihelní

Za lepší Cihelní

O projektu

Lokalita: Cihelní 410, Frýdek, Frýdek-Místek, Česká republika
Realizátor: Klub debrujárů FreeDek (Frýdecký debrujárský klub) a žáci Gymnázia a SOŠ, Cihelní 410, Frýdek-Místek (Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje)
Předpokládaný počet účastníků: 38

Vylepšení života kolem školy a v areálu školy. Úklid okolí školy na ulici Cihelní (prázdniny zde trávil Karel Kryl), výroba regálového systému uvnitř objektu pro materiál na debrujárské pokusy, úklid vnitřních prostor školy.

Kategorie:
Okolí
Stav:
Uzavřený

Svůj čas a síly věnujeme letos úklidu veřejných prostor okolí školy, vyčistíme část přilehlých prostor. Uklidíme prostory skladu pomůcek, vyrobíme regálový systém pro materiál na debrujáské pokusy, natřeme regálový systém a roztřídíme materiál na přírodovědné pokusy do krabic. Připevníme transparenty v odborné učebně matematiky a vyzdobíme interiér učebny školy. Zorganizujeme sběr plastových víček a ta darujeme Péťovi na elektrický vozík (po narození onemocněl nevyléčitelnou nemocí, novorozeneckou mozkovou obrnou a chodit může jenom obtížně).

Kdy bude projekt probíhat

Dopoledne Odpoledne
Čtvrtek 13. října 15.00 – 17.30
Pátek 14. října 10.00 – 11.30 15.00 – 17.30
Sobota 15. října
Neděle 16. října
Mapa: Cihelní 410, Frýdek, Frýdek-Místek, Česká republika

Zhodnocení projektu

V čase projektu 72 hodin jsme uklízeli veřejné prostory okolí školy. Příjemně nás překvapila dodávka rukavic a černých velkých pytlů, které jsme při úklidu využili. Děkujeme za podporu. Uklidili jsme zahradu školy, sklad pomůcek, vyrobili regálový systém pro materiál na debrujáské pokusy, natřeli regálový systém černou barvou a roztřídili materiál na frontální debrujáské pokusy do krabic. Připevnili jsme transparenty v odborné učebně matematiky. Zorganizovali sběr plastových víček a nasbírali dva veliké pytle. Plastová víčka darujeme Péťovi na elektrický vozík (po narození onemocněl nevyléčitelnou nemocí, novorozeneckou mozkovou obrnou a chodit může jenom obtížně).

< Zpět na seznam projektů
Matyáš Valenta

Matyáš Valenta

Herec, scénárista

Vím, že pomáhat není v dnešní době pro každého samozřejmostí. Proto se mi projekt 72 hodin hodně líbí. Myslím, že může spoustě lidem ukázat, že pomoct někomu nemusí být nic náročného a že bychom si měli pomáhat nejen v rámci charitativních ak­cí.

Více o patronech >

Partneři projektu

Záštita ministra životního prostředí
Richarda Brabce
Záštita ministryně školství, mládeže a tělovýchovy
Kateřiny Valachové
Záštita ministryně práce a sociálních věcí
Michaely Marksové