Články

Známe vítěze velké soutěže 72 hodin

| Aktuality

Vítězové našich srdcí – to jsou úplně všechna videa, která jste nám do soutěže poslali. Děkujeme za krásný, autentický zážitek, který jsme jejich sledováním mohli prožít. Jedno video hezčí než druhé, všechna velice dojemná. Ale pravidla jsou daná a říkají, že v každém regionu je jeden vítěz – ten, čí video získalo nejvíce lajků:

Celý článek

Je tu – velká soutěž 72 hodin!

| Aktuality

Natočte video ze svého projektu, nebo o tom, co pro vás projekt 72 hodin znamená. Umístěte jej na náš Facebook a vyhrajte! O vítězi rozhodne počet udělených lajků, které videa dostanou na stránkách facebooku72 hodin.

Celý článek

Důležité - Expedice balíčků a triček

| Aktuality

Dnes jsme naposledy před datem konání projektu expedovali objednávky triček a koordinátorské balíčky. Omlouváme se, ale další expedice proběhne hromadně až během příštího týdne, pravděpodobně v úterý 17. 10.

Celý článek

...a tak pomáhám

| Tiskové zprávy

„Nudí mne společnost, která se stará jen o sebe – a tak pomáhám…," říká třináctiletý Aleš, který „72 hodin“ dobrovolničí už pět let.

Celý článek

Sháníte na svůj projekt peníze?

| Aktuality

Pomůžeme vám. I letos je možné zažádat si o finanční podporu na realizaci vašeho projektu. Díky společnosti innogy Česká republika a.s. máme pro vás připraveno celkem 20000 korun.

Celý článek

Chce to jen srdce a trochu času

| Tiskové zprávy

72 registrovaných projektů v jediný den odstartovalo nový ročník největšího dobrovolnického projektu pro děti a mládež 72hodin. Pěkná hříčka osudu provází start již 6. ročníku mezinárodního projektu 72 hodin. Ten se uskuteční ve dnech 12.–15. října 2017.

Celý článek
Duhová třída

Duhová třída

parta bezva kamarádů z Mníšku pod Brdy

Za všechny to říká Laura: „Z dobrovolnictví mám obrovskou radost, protože vidět, jak jsou najednou všichni šťastní – je jeden z nejlepších pocitů, které jsem kdy zažila!!!“

Více o ambasadorech

Partneři projektu

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři

Záštita

Záštita Ministerstva životního prostředí
Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
Záštita Ministerstva práce a sociálních věcí
Záštita Svazu měst a obcí České republiky
Záštita Sdružení místních samospráv České republiky