Články

Je tu – velká soutěž 72 hodin!

| Soňa Polak | Aktuality
soutěž velká

Natočte video ze svého projektu, nebo o tom, co pro vás projekt 72 hodin znamená. Umístěte jej na náš Facebook a vyhrajte! O vítězi rozhodne počet udělených lajků, které videa dostanou na stránkách facebooku72 hodin.

A jaké ceny na vás čekají? Kolektivy (až do 25 lidí) na prvních místech se budou moci zdarma podívat do Dinoparku! Pro druhá místa máme připraveny deskové hry od společnosti Mindok. Kolektivy na třetích místech pak získají mezinárodní identifikační průkaz dětí a mládeže EYCA. Abychom zvýšili možnost výhry, umožníme vám soutěžit celkem v pěti regionech zvlášť: Praha, Středočeský kraj a Ústecký Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský Liberecký, Královéhradecký a Pardubický kraj Vysočina a Jihomoravský kraj Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Jak se do soutěže zapojit? Natočte jakýkoliv video vzkaz nebo přímo klip – z realizace projektů nebo z jeho přípravy. Jakmile jej budete mít připravený, zašlete nám ho na email soutez@72hodin.cz. Využít můžete např. www.uschovna.cz, www.wetransfer.com, či podobné služby. Videa budeme shromažďovat až do 20. 10., a to do 11:00. Od té doby budeme videa postupně nahrávat na náš Facebook a začne hlasování, které potrvá následující týden, tedy do 27. 10. do 12:00. kdy hlasování ukončíme a vyhodnotíme. O tom, kde konkrétně na Facebooku videa najdete, budeme informovat všechny zúčastněné a širokou veřejnost přímo na Facebooku a také na našich webových stránkách. Videa budou umístěna tak, aby nebylo jednoznačné, z kterého regionu pochází. Je tak možné, že i video s nejmenším počtem lajků nějakou cenu získá. Videa nahrávejte na mobil, kameru či fotoaparát, pro jednoduchost jej posílejte v doporučeném formát pro FB – MP4 nebo MOV.

Více o cenách se dozvíte na webech našich partnerů: www.dinopark.cz www.mindok.cz www.eyca.cz

Přiložené soubory

< Zpět na seznam článků
Petr Žabka

Petr Žabka

projektový manažer, finančník

„Díky dobrovolnictví jsem našel spoustu kamarádů, partnerku, životní směr a také spoustu příležitostí k radosti.“

Více o ambasadorech

Partneři projektu

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři

Záštita

Záštita Ministerstva životního prostředí
Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
Záštita Ministerstva práce a sociálních věcí
Záštita Svazu měst a obcí České republiky
Záštita Sdružení místních samospráv České republiky