Články

Zkuste to s firemními dobrovolníky

| Jiří Gurecký | Aktuality
logo Byznys pro společnost

Oslovte s námi firmy a požádejte je o pomoc při řešení komplikovanějších projektů

Máte komplikovanější projekt, na který by se Vám hodila pomoc dospělých dobrovolníků? Zkuste s námi oslovit firmy, které Vám mohou pomoci. Připravte si přes léto projekt a my jej nabídneme ve spolupráci se společností Byznys pro společnost firemním dobrovolníkům. Je možné, že se rozhodnout přijít podpořit zrovna Váš projekt.

Jak by mělo oslovení firmy vypadat? Zkuste těchto pár tipů: především jde o to, co nejlépe popsat typ akce – co se bud dít atd. Podejte co nejpodrobnější informaci o tom, co budou dobrovolníci dělat, buďte konkrétní. Dobrovolníci pak mají lepší představu, do čeho jdou a můžou přizpůsobit oblečení, obuv, pomůcky i očekávání a náladu. Označte náročnou fyzickou práci pro muže. Napište přesně, jaké budete potřebovat pomůcky. To, který projekt si firemní dobrovolníci vyberou, závisí na řadě faktorů – termín, místo i nějakou další přidanou hodnotu pro dobrovolníky.

< Zpět na seznam článků
Duhová třída

Duhová třída

parta bezva kamarádů z Mníšku pod Brdy

Za všechny to říká Laura: „Z dobrovolnictví mám obrovskou radost, protože vidět, jak jsou najednou všichni šťastní – je jeden z nejlepších pocitů, které jsem kdy zažila!!!“

Více o ambasadorech

Partneři projektu

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři

Záštita

Záštita Ministerstva životního prostředí
Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
Záštita Ministerstva práce a sociálních věcí
Záštita Svazu měst a obcí České republiky
Záštita Sdružení místních samospráv České republiky