Pomáhat jsou připraveny i firmy

Pomáhat jsou připraveny i firmy

Máte komplikovanější projekt, na který by se Vám hodila pomoc dospělých dobrovolníků? Potřebujete udělat větší práce ve své škole, školce, klubovně, na tábořišti? Zkuste s námi oslovit firmy, které Vám mohou pomoci. Připravte si přes léto projekt a my jej nabídneme ve spolupráci se společností Byznys pro společnost firemním dobrovolníkům. Je možné, že se rozhodnout přijít podpořit zrovna Váš projekt.

Jak by mělo oslovení firmy vypadat? Zkuste těchto pár tipů: především jde o to, co nejlépe popsat typ akce – co se bud dít atd. Podejte co nejpodrobnější informaci o tom, co budou dobrovolníci dělat, buďte konkrétní. Dobrovolníci pak mají lepší představu, do čeho jdou a můžou přizpůsobit oblečení, obuv, pomůcky i očekávání a náladu. Označte náročnou fyzickou práci pro muže. Napište přesně, jaké budete potřebovat pomůcky. To, který projekt si firemní dobrovolníci vyberou, závisí na řadě faktorů – termín, místo i nějakou další přidanou hodnotu pro dobrovolníky.

Petr Žabka

Petr Žabka

projektový manažer, finančník

Dobrovolnictví a práce na projektech, které mi dávají smysl, je a byl výrazný determinant posledních let mého života. Díky těmto aktivitám jsem našel spoustu kamarádů, partnerku, životní směr a také spoustu příležitostí k radosti.

Více o ambasadorech

Partneři projektu

Generální partneři

Partneři

Záštita

Záštita Ministerstva životního prostředí
Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
Záštita Ministerstva práce a sociálních věcí
Záštita Svazu měst a obcí České republiky
Záštita Sdružení místních samospráv České republiky