Zažádejte si o finanční příspěvek pro váš projekt

innogy

Zažádejte si o finanční příspěvek pro váš projekt

I letos se nám na poslední chvíli podařilo sehnat partnera, díky kterému budeme moci finančně podpořit některé z vás. Je jím společnost innogy Česká republika a.s., která je jedním z největších dodavatelů energií v ČR. Děkujeme!

Kdo má šanci podporu získat? Rádi bychom přednostně podpořili projekty náročnější na investice, např. ty, které předpokládají složitější stavební úpravy, výrobu nástrojů, divadelních kulis apod. Rádi bychom, aby podpořený projekt zasáhl co nejširší veřejnost, podmínkou přiznání podpory to však být nemusí. Ze zkušenosti víme, že fantazie koordinátorů nezná hranic, je možné, že se „porotě“, která bude z přihlášených projektů vybírat, zalíbí právě ten váš.

Jak můžete o podporu zažádat? Velice jednoduše. Při registraci vyberte jako typ projektu „Finanční podpora“ a do popisu projektu uveďte, na co konkrétně podporu potřebujete (např. nákup materiálu, zapůjčení pracovního nářadí apod.). Váš požadavek společně se zástupci innnogy Česká republika a.s. posoudíme a včas dáme vědět, zda jsme vám podporu přidělili.

Vybereme 10 projektů a každý podpoříme částkou 2000 Kč. Jelikož potřebujeme určitý čas na posouzení vašich záměrů, o podporu je možné zažádat pouze do 30. září. Naplánujte si proto váš projekt s dostatečným předstihem. Nezapomeňte, že pokud budete zasahovat do veřejného prostoru, musíte mít souhlas majitele (obce).

Váš projekt pro 72 hodin může být prvním krokem k větší proměně vašeho okolí.

O společnosti innogy Česká republika a.s.

Podnikání innogy v Česku stojí na čtyřech hlavních pilířích – dodávkách zemního plynu a elektřiny, distribuci plynu, skladování plynu v podzemních zásobnících a výrobě tepla a elektřiny.

Společnosti skupiny innogy patří mezi nejvýznamnější partnery a dárce v České republice. innogy je nedílnou součástí prestižního festivalu Pražské jaro nebo Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a je spjata také s přípravou Českého olympijského týmu a českých paralympioniků.

Humanitární činnost innogy se zaměřuje zejména na pomoc dětem, seniorům a zdravotně handicapovaným. Tuto charitativní podporu společnost poskytuje hlavně prostřednictvím neziskových organizací a renomovaných nadací.

Duhová třída

Duhová třída

parta bezva kamarádů z Mníšku pod Brdy

Za všechny to říká Laura: „Z dobrovolnictví mám obrovskou radost, protože vidět, jak jsou najednou všichni šťastní – je jeden z nejlepších pocitů, které jsem kdy zažila!!!“

Více o ambasadorech

Partneři projektu

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři

Záštita

Záštita Ministerstva životního prostředí
Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
Záštita Ministerstva práce a sociálních věcí
Záštita Svazu měst a obcí České republiky
Záštita Sdružení místních samospráv České republiky