Projekty

Sběr papíru pro trojčata Koláčkova

Ilustrační obrázek

O projektu

Lokalita: Chrudim, Česká republika
Realizátor: Mgr. Dana Bačkovská (Škola)
Koordinátor a kontakt: Dana Bačkovská dana.backovska@dds-chrudim.cz
Předpokládaný počet účastníků: 35

Dětský domov se školou v Chrudimi pořádá sběr starého papíru na pomoc handicapovaným trojčatům Koláčkovým a jejich statečné mámě. Pomoci můžete i vy. Kdo jsou kluci Koláčkovi, se můžete dozvědět na adrese: http://trojčata-kolackovi.webnode.cz/

Kategorie:
Lidé
Stav:
Otevřený

Jste z Chrudimi či okolí a máte doma starý papír? Prosíme, darujte nám jej!

Ve čtvrtek dne 11.10.2018 budeme v okolí našeho zařízení pořádat SBĚR PAPÍRU.

Děti z našeho dětského domova již třetím rokem pomáhají handicapovaným trojčatům Koláčkovým a jejich báječné mámě, která nás svým postojem k lidem a životu donutila přemýšlet, jak bychom mohli pomoci, když toho sami moc nemáme.

Požádali jsme občany ve vybraných částech města o spolupráci při sběru prostřednictvím informativních letáčků. V těchto lokalitách pak v den konání akce zajistíme kompletní odvoz sběru přímo od domu hodných dárců. Zároveň bude možno přivézt svázaný papír po celý den přímo do našeho zařízení. Výtěžek celé akce bude věnován Vojtovi, Davidovi a Oldovi Koláčkovým a nás potěší, pokud se akce opět povede a my uvidíme, že naše práce má opravdu smysl.

Kdy bude projekt probíhat

Dopoledne Odpoledne
Čtvrtek 11. října 15.00 – 17.30
Pátek 12. října
Sobota 13. října
Neděle 14. října
Mapa: Chrudim, Česká republika

Zhodnocení projektu

Děti z Dětského domova se školou v Chrudimi uspořádaly ve vybraných lokalitách našeho města charitativní sběr starého papíru. Celkem se podařilo nashromáždit 740 kg kartonů a 1780 kg novin a časopisů. Všechen tento papír děti posbíraly, odvezly a roztřídily zvlášť na kartony, noviny a časopisy. Celkem se podařilo utržit 3944,– Kč. Vybrané peníze již potřetí věnujeme paní Aleně Kosmákové, mamince tří handicapovaných kluků Davida, Oldy a Vojty Koláčkových. Děkujeme tedy všem, kteří společně s námi pomohli této rodině.

< Zpět na seznam projektů

Partneři projektu

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři

Záštita

Záštita Ministerstva životního prostředí
Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
Záštita Ministerstva práce a sociálních věcí