Trička 2018

I v letošním roce nabízíme koordinátorům projektů projektové tričko zdarma. Opět jsme připravili několik variant triček, věříme, že si vyberete. Trička budou také dostupná od začátku září na našem e-shopu a to za nezměněnou cenu 50 Kč.

Jak letošní tričko vypadá?

V letošním roce jsme pro vás připravili trička pánská, dámská a dětská, a to celkem ve třech variantách. Prohlédnout si je můžete níže. Varianta 1 je určena pouze dospělým, varianta 3 je naopak dostupná pouze v dětských velikostech.

Varianta 1 Varianta 2 Varianta 3

Pánská trička nabízíme ve velikostech S, M, L, XL a XXL, dámská ve velikostech S, M, L, XL, XXL a dětská budou ve dvou velikostech, pro 8–10 let a okolo 12 let.

Tričko pro koordinátora, jeho typ i velikost si vyberete při registraci projektu.Toto tričko do objednávky nezahrnujte!

Jak objednám další trička?

Pro dobrovolníky, kteří se zapojí do projektu nabízíme trička za symbolickou cenu 50 Kč, která pokrývá náklady na tisk trička. Vybrané peníze použijeme na výrobu většího množství triček. K dispozici máme 8.000 ks triček.

Trička za sníženou cenu si budete moci objednat od září v elektronickém obchodě 72 hodin na adrese http://eshop.72hodin.cz

  1. V eshopu se musíte zaregistrovat a počkat na schválení registrace. Do té doby budete vidět trička za plnou cenu 150 Kč. Po registraci uvidíte všechna trička za 50 Kč.
  2. Při registraci zadávejte stejný email, který jste uvedli při registraci projektu 72 hodin! Díky němu rozpoznáme, že máte nárok na nákup levnějších triček. V eshopu musíte provést novou registraci, nelze se pouze přihlásit s údaji, které jste uvedli při registraci projektu. Databáze projektů a databáze eshopu jsou různé!
  3. Vyberete si požadované množství triček. Můžete kombinovat varianty, střihy, velikosti.
  4. Vyplníte doručovací adresu, případně doplníte náležitosti vaší organizace, školy apod., to v případě, že chcete mít tyto údaje doplněné na faktuře.
  5. Vyberete si způsob platby, zda budete platit dobírkou (kurýrovi hotově při předání), nebo zda zaplatíte převodem na účet (platební údaje dorazí emailem)
  6. Dokončíte objednávku, provedete platbu a budete čekat na kurýra GEIS.

Kolik triček mohu objednat?

Vzhledem k tomu, že máme pouze omezené množství triček, je možné objednávat pouze tolik triček, kolik předpokládáte zapojených dobrovolníků. Stejně jako v minulých letech tak i letos chceme, aby se dostalo pokud možno na všechny projekty. Velké objednávky triček cca 50 a více budeme osobně konzultovat.

Mohu udělat několik objednávek?

Každý projekt může uskutečnit pouze jednu objednávku triček za symbolickou cenu, proto si prosím přesný počet rozmyslete předem.

Jaké jsou rozměry triček

Zde jsou tabulky s rozměry jednotlivých velikostí.

Rozměry paní Rozměry dámy

Triko se mi líbí, chtěl(a) bych si ho koupit, ale do žádného projektu se nezapojím

V takovém případě si triko můžete zakoupit za plnou cenu 150 Kč. Předpokládáme, že tato situace může nastat v případě, kdy se triko bude líbit např. rodičům dětí apod. Takové objednávky budeme však vyřizovat až na samotném konci projektu a trika budeme dodatečně dodělávat dle zájmu.

Partneři projektu

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři

Záštita

Záštita Ministerstva životního prostředí
Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
Záštita Ministerstva práce a sociálních věcí