Partneři projektu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy finančně podporuje projekt již od samého začátku. Spolupracujeme především s odborem pro mládež. Díky finančním prostředkům můžeme celostátně koordinovat projekt, vyrobit projektová trička, nabídnout do organizací stromy pro výsadbu apod. Velmi si tohoto partnerství vážíme. Finanční podpora dobrovolnických projektů je dle nás nezbytná a velmi důležitá.
http://www.msmt.cz

Geis Parcel CZ, s.r.o. – vnitrostátní a mezinárodní přeprava balíků

Geis Parcel CZ, s.r.o. Kurýrní služba Geis nás podporuje již od roku 2012. Díky tomuto partnerství můžeme zasílat balíčky našim koordinátorům zcela zdarma.
http://www.baliky.cz

MINDOK, s.r.o. – vydavatelství moderních a společenských her

MINDOK s.r.o. – moderní a společenské hry Vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé MINDOK nám dodalo desítky deskových her, které používáme jako ceny ve fotosoutěži a v soutěži o nejzajímavější projekty. Z dílny MINDOKu pocházejí hry jako např. Carcassone, Černé historky, hry řady SMART Games apod.
http://www.mindok.cz

Shoptet, s.r.o. – elektronický obchod na míru

Shoptet, s.r.o. – elektronický obchod na míru Výrobce elektronických obchodů společnost Shoptet, s.r.o. nám zdarma poskytla elektronický obchod, díky kterému můžeme v letošním roce pohodlně distribuovat projektová trička koordinátorům jednotlivých projektů. Velmi oceňujeme rychlost a flexibilitu při dodání celého řešení elektronického obchodu. Nepřestávají nás fascinovat možnosti a moduly celého Shoptetu.
http://www.shoptet.cz

Magistrát hl. m. Prahy

Logo Magistrat Praha Ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy připravujeme každým rokem pro dobrovolníky několik projektů. V letošním roce se pokusíme společnými silami vyčistit okolí potoka Botiče.
http://www.praha.eu/…z/index.html

Mediální partneři

ADAM.cz – Zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže

ADAM.cz – zpravodajský server ze světa dětí a mládeže Zpravodajský server České rady dětí a mládeže denně informuje o aktualitách ze světa dětí a mládeže, volnočasových organizací apod.
http://www.adam.cz

Zpravodaj ARCHA

Zpravodaj ARCHA zpravodaj ARCHA vychází 6× ročně a informuje o aktualitách ze světa dětí a mládeže
http://crdm.cz/archa

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko Ukliďme Česko podporuje projekt na webových stránkách Enviweb.cz a na Facebooku. Jedná se o velkou jarní úklidovou akci po celém Česku. Naše projekty jsou si v jistém podobné, ale to nebrání tomu, abychom se vzájemně podporovali.
http://www.uklidmecesko.cz

Partneři projektu

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři

Záštita

Záštita Ministerstva životního prostředí
Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy