Řekli o nás

Matyáš Valenta

herec a režisér

Matyáš Valenta

Vím, že pomáhat není v dnešní době pro každého samozřejmostí. Proto se mi projekt 72 hodin hodně líbí. Myslím, že může spoustě lidem ukázat, že pomoct někomu nemusí být nic náročného a že bychom si měli pomáhat nejen v rámci charitativních akcí. Jste bezvadní, že jste do toho šli! Zkuste ještě přemluvit i svoje kamarády a kamarádky, ať to taky zkusí. Když budeme pomáhat ostatním, budou i ostatní pomáhat nám!

Petr Koukal

badmintonista

Petr Koukal

Je skvělé, že v sobě nacházíte motivaci a chuť pomáhat dalším lidem, navíc tak originální cestou jako je právě projekt 72 hodin. Odměnou nechť Vám je ten nejúžasnější pocit, který pomoc ostatním přináší.

Karolína Plíšková

tenistka

Karolína Plíšková

Není nic krásnějšího než pomáhat druhým a proto si velmi vážím lidí, kteří svojí dobrovolnou prací vylepšují prostředí, ve kterém žijeme. Všichni, kteří se projektu 72 hodin účastní, mají můj obdiv a podporu.

Nejfake

youtuber

Nejfake

V první řadě respekt! Opravdu ne každý má odvahu na to se zapojit a něco i reálně udělat. Každý má plno řečí, že je to zbytečné a trapné, ale to co je zbytečné a trapné jsou právě tyhle řeči. Jsem hrdý na každého, kdo se sám do něčeho pustí a kdo po sobě zanechá něco dobrého a hezkého, ať už je to uklizený park, natřený plot nebo zasazený strom. Kéž by takových lidí bylo v tomto světě více, kéž by!

Jenovéfa Boková

herečka

Jenoféva Boková

Dobrovolnictví pro mě znamená, že ještě stále existují lidé, kteří dokáži pomáhat lidem, „jen“ kvůli tomu, že jim udělají radost a sami z toho mají „jen“ dobrý pocit. Tyhle lidi opravdu moc obdivuju a doufám, že jednou taky ze mě bude opravdový dobrovolník.

Štěpánka Hilgertová

kajakářka, olympionička

Štěpánka Hilgertová

Hlavním přínosem projektu 72 hodin vidím na jedné straně v přilákání těch, kdo by si třeba sami cestu nenašli, na druhé straně v získání impulzů a nápadů, kde všude by bylo třeba pomoci.

Dan Přibáň

cestovatel, dobrodruh

Dan Přibáň

Je to celý prostě hrozně hezký a jde k tomu říct jen jedno: „Když se chce, tak to jde!

Partneři projektu

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři

Záštita

Záštita Ministerstva životního prostředí
Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy