Trička 2019

Jako každý rok i letos nabízíme koordinátorům projektů projektové tričko zdarma. Máme připraveny dvě varianty, věříme, že si vyberete. Trička budou také dostupná od začátku září na našem e-shopu a to za cenu 60 Kč/ks. V posledních letech došlo k podstatnému navýšení výrobních nákladů a z toho důvodu jsme museli přistoupit letos k drobnému navýšení ceny. Věříme, že nás pochopíte.

Jak letošní tričko vypadá?

V letošním roce jsme pro vás opět připravili kromě pánských a dámských triček také trička dětská. Trička pro dospělé jsou tmavě hnědá, trička dětská pak světle hnědá (písková). K dispozici jsou dvě varianty potisku.

Varianta 1 Tricka 2019_var 1

Varianta 2 Tricka 2019_ var 2

Dětská

Varianta 1 Varianta 1

Varianta 2 Varianta 2

Pánská a dámská trička nabízíme ve velikostech S, M, L, XL a XXL, dětská budou ve dvou velikostech, pro 7–8 let a 9–12 let.

Tričko pro koordinátora, jeho typ i velikost si vyberete při registraci projektu.Toto tričko do objednávky nezahrnujte!

Jak objednám další trička?

Pro dobrovolníky, kteří se zapojí do projektu nabízíme trička za symbolickou cenu 60 Kč. K dispozici máme 8.000 ks triček.

Trička za sníženou cenu si budete moci objednat od září v elektronickém obchodě 72 hodin na adrese http://eshop.72hodin.cz

  1. V eshopu se musíte zaregistrovat a počkat na schválení registrace. Do té doby budete vidět trička za plnou cenu 160 Kč. Po registraci uvidíte všechna trička za 60 Kč.
  2. Při registraci zadávejte stejný email, který jste uvedli při registraci projektu 72 hodin! Díky němu rozpoznáme, že máte nárok na nákup levnějších triček. V eshopu musíte provést novou registraci, nelze se pouze přihlásit s údaji, které jste uvedli při registraci projektu. Databáze projektů a databáze eshopu jsou různé!
  3. Vyberete si požadované množství triček. Můžete kombinovat varianty, střihy, velikosti.
  4. Vyplníte doručovací adresu, případně doplníte náležitosti vaší organizace, školy apod., to v případě, že chcete mít tyto údaje doplněné na faktuře.
  5. Vyberete si způsob platby, zda budete platit dobírkou (kurýrovi hotově při předání), nebo zda zaplatíte převodem na účet (platební údaje dorazí emailem)
  6. Dokončíte objednávku, provedete platbu a budete čekat na kurýra GEIS.

Kolik triček mohu objednat?

Vzhledem k tomu, že máme pouze omezené množství triček, je možné objednávat pouze tolik triček, kolik předpokládáte zapojených dobrovolníků. Stejně jako v minulých letech tak i letos chceme, aby se dostalo pokud možno na všechny projekty. Velké objednávky triček nad cca 40 a více budeme osobně konzultovat.

Mohu udělat několik objednávek?

Každý projekt může uskutečnit pouze jednu objednávku triček za symbolickou cenu, proto si prosím přesný počet rozmyslete předem.

Jaké jsou rozměry triček

Zde jsou tabulky s rozměry jednotlivých velikostí.

Triko se mi líbí, chtěl(a) bych si ho koupit, ale do žádného projektu se nezapojím

V takovém případě si triko můžete zakoupit za plnou cenu 160 Kč. Předpokládáme, že tato situace může nastat v případě, kdy se triko bude líbit např. rodičům dětí apod. Takové objednávky budeme však vyřizovat až na samotném konci projektu a trika budeme dodatečně dodělávat dle zájmu.

Partneři projektu

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři

Záštita

Záštita Ministerstva životního prostředí
Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy