Projekty

Projekty

TaKme 2021 Ostravice

TaKme 2021 Ostravice

Od r. 2015 pořádal každoročně akci klub LODĚNICE POD HRADEM (viz galerie www.lodenicepodhradem.cz) a od r. 2020 přebírá a pořádá VK TZUNAMI. Náš klub TZUNAMI pracuje s mládeží a klade si za cíl budovat základnu výkonnostního sportu mládeže v olympijských vodáckých kategoriích. K tomu neoddělitelně patří mimo jiné ekologické aktivity dětí a mládeže a údržba čistoty řeky a břehů Ostravice v centru města Ostravy.

Chceš se zapojit?Kontaktuj koordinátora.

vk.ahoooj@email.cz

Popis projektu

Ekologická aktivita regionálních vodáckých klubů, dětí místních ZŠ a přátel pod vedením vodáckého klubu TZUNAMI OSTRAVA. Dnes můžeme říci, již tradiční a úspěšné čištění řeky Ostravice v centru města Ostravy a sběr nebiologického odpadu (převážně pet lahve, střepy, pneumatiky, dráty apod.). Chceme také ukázat městu a všem lidem, že naše děti a mládež si přírodních krás a řeky váží, umí se starat o čistotu a ctí krédo "ŘEKA LIDI SPOJUJE".

Místo konání

72 hodin

Kontaktuj koordinátora projektu

Těší nás, že chceš také pomáhat. Získej další informace a zapoj se do projektu.

Koordinátor projektu:
Josef Mlynář

vk.ahoooj@email.cz

nebo volejte
608777297

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím