Projekty

Projekty

„ZAZIMOVÁNÍ ZOOKOUTKU“

„ZAZIMOVÁNÍ ZOOKOUTKU“

Není důležité, komu pomáháme zvířatům a přírodě či lidem, je důležité, že pomáháme potřebným. DUHOVÝ MOST o.p.s. , pomůže se zazimování a zabezpečení prostor ZOOkoutku a stanice první pomoci pro opuštěná zvířata, včetně přesunu zvířat na zimoviště. V rámci akce na zimovišti vysadíme strom.

Chceš se zapojit?Kontaktuj koordinátora.

duhovymostops@seznam.cz

Popis projektu

**DUHOVÝ MOST o.p.s.**, pravidelně se svými dobrovolníky pomáhá neziskové organizaci POHODÁŘI VSKH a EkoCentru ARISTOTELÉS o.p.s. s pracemi v zookoutku a ve stanici první pomoci pro opuštěná zvířata. I letos naše dobrovolnické aktivity zaměřené na vylepšení života kolem sebe a pomoc potřebným jdou směrem k těmto veřejně prospěšným neziskovým organizacím. V tomto případě pomůžeme se zazimování a zabezpečení prostor ZOOkoutku a stanice první pomoci pro opuštěná zvířata v zahrádkářské osadě Husova kolonie, Pražské předměstí České Budějovice, včetně přesunu zvířat na zimoviště v Pořežanech. V rámci akce na zimovišti vysadíme strom. Akce je otevřena široké veřejnosti, jak dětem a mládeži všech věkových kategorií, tak dospělým. Pro dobrovolníky máme připravena trička projektu 72 hodin! **„VYLEPŠI ŽIVOT KOLEM SEBE“**. **Není důležité, komu pomáháme zvířatům a přírodě či lidem, je důležité, že pomáháme potřebným.** //ZOOkoutek je celoročně využíván širokou veřejností, organizovanými i neorganizovanými jednotlivci a skupinami dětí a mládeže i dospělými.// //www.vskh.cz//

Místo konání

72 hodin

Kontaktuj koordinátora projektu

Těší nás, že chceš také pomáhat. Získej další informace a zapoj se do projektu.

Koordinátor projektu:
Marie Kubů

duhovymostops@seznam.cz

nebo volejte
724410286

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím