Chci pomáhat

Projekty

Najdi vhodný projekt

Projekty 72 hodin

Uklidíme Hranice

Uklidíme Hranice

Žáci společně s učiteli i s dobrovolníky a rodiči se rozdělí do tří skupin. Uklidí na Trojstátí, v okolí rybníka Dolíška a v lese na Trojstátí vyklidí černou skládku. Odpad bude pokud to půjde vyseparován a o odvezení se postarají zaměstnanci technických služeb našeho města.

Více informací
Pomůžeme v zahradách

Pomůžeme v zahradách

Po dohodě s pracovníky starajícími se o zeleň v Podzámecké zahradě se připojíme i my. Při podzimních pracích se jistě bude hodit každá ochotná ruka a my jich máme šestnáct párů....

Více informací
Na snídani? Do školy!

Na snídani? Do školy!

Budou prodávat vlastní občerstvení za symbolickou cenu 10 Kč. Výtěžek věnujeme na nákup sazenic stromů, které pak na Den Země vysadíme. Peníze navíc použijeme na projekty zadržující vodu v Mníšku po dohodě se zastupitelstvem. Prodávat budou vždy dvě třídy z 1.stupně spolu se 2.třídami z druhého stupně. V pátek 72 hodin pak spojíme občerstvení s farmářským minitrhem, kde své zboží bude nabízet několik farem z okolí.

Více informací
Den za obnovu lesa

Den za obnovu lesa

Připravíme oplocenku, do které vysadíme stromky, vysejeme semena habru, vyrobíme budky pro hnízdění ptactva.

Více informací
Krmení pro zvířátka

Krmení pro zvířátka

V rámci projektu “Krmení pro zvířátka” bychom se rádi vydali do přírody nasbírat plody, které nám na podzim poskytuje a ty poté odevzdali myslivcům pro místní obyvatele našich lesů či zvířátka z nedaleké obory Holedná. Kromě toho chceme vyrobit závěsná krmítka pro ptáky a rozvěsit je po okolních lesích. Chceme tímto před zimou přilepšit zvířátkům, aby ji dobře přečkala a na jaře měla spoustu sil a byla zdravá.

Více informací
Tvoříme a uklízíme pro sebe a přátele

Tvoříme a uklízíme pro sebe a přátele

Rozdělíme se do skupin a pomůžeme něco uklidit, něco možno i maličko vymylovat, umístíme nástěnky a kdoví, co se dalšího se ještě přidá.

Více informací
Jablečné dny

Jablečné dny

Vytvoříme skupiny, které pro sebe i ostatní načešou a přivezou ovoce, jiní z něho vytvoří něco hezkého či dobrého, navaří í ovocný čaj, vytvoří výzdobu do nově budovaných školních prostor. Přivezme substrát a budeme také přesazovat květiny ve školním objektu.

Více informací
Daruj krev, daruješ život

Daruj krev, daruješ život

I letos se současní a bývalí studenti našeho GJB spolu s přáteli školy zúčastní odběrů krve v Nemocnici Hořovice. Je to naše tradiční akce, se kterou se zapojujeme do 72 hodin již po osmé. Zde si můžete přečíst článek z www.gymberoun.cz z jednoho v minulosti uspořádaných odběrů krve.

Více informací
Úklid okolí školy

Úklid okolí školy

Děti ze základní i mateřské školy v rámci projektu pouklízí okolí své školy - posbírají odpadky, pohrabou listí, zametou kamínky kolem dětského hřiště.

Více informací

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím