Projekty

Projekty

"CANISTERAPIE ANEB PSI MEZI NÁMI"

"CANISTERAPIE ANEB PSI MEZI NÁMI"

**Kamarádi otevřených srdcí České Budějovice** projektem **"CANISTERAPIE ANEB PSI MEZI NÁMI"** poskytne služby canisterapie osobám v sociálních, zdravotnických, seniorských či školských zařízeních.

Popis projektu

**"CANISTERAPIE – POMOC POTŘEBNÝM ANEB PSI MEZI NÁMI"**; **Kamarádi otevřených srdcí České Budějovice** veřejně prospěšná organizace projektem **"CANISTERAPIE ANEB PSI MEZI NÁMI"** poskytne služby canisterapie osobám v sociálních, zdravotnických, seniorských či školských zařízeních. Canisterapii v tomto zařízení realizuje canis tým a Kristýna Dušková s Angusem (bearded kolie). Canisterapie je jedna ze zooterapií //(Aktivity a Terapie s Asistencí Zvířat)//, která za asistence psa pozitivně až léčebně působí na člověka. Speciální forma fyzioterapie, socioterapie a psychoterapie prostřednictvím kontaktu se zvířetem (koterapeutem). //Naše skupina dobrovolníků poskytuje služby canisterapie, věnuje se výcviku psů, realizuje edukační preventivní program "PES PŘÍTEL ČLOVĚKA aneb CO MI ŘÍKÁ PES, JAK S NÍM KOMUNIKOVAT", podporuje svou činností osvětu k citlivému a uvážlivému přístupu k chovu psů. Vede zájmové skupiny dětí a mládeže i dospělých, realizuje volnočasové aktivity, poskytuje služby osobám všech věkových kategorií.//

Místo konání

72 hodin

Kontaktuj koordinátora projektu

Těší nás, že chceš také pomáhat. Získej další informace a zapoj se do projektu.

Koordinátor projektu:
Simona Dušková

kosr.cb@seznam.cz

nebo volejte
724410286

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím