Projekty

Projekty

"KAŽDÁ RUKA DOBRÁ"

"KAŽDÁ RUKA DOBRÁ"

**Kamarádi otevřených srdcí České Budějovice** se zapojí do projektu, jehož cílem je aktivní péče o přírodu. Uklidíme veřejnou zeleň v části Pražského Popředměstí České Budějovice. Pomůžeme s likvidací divoké skládky v této oblasti. V rámci akce společně vysadíme strom.

Popis projektu

**Kamarádi otevřených srdcí České Budějovice** se zapojí do projektu, který je zaměřen na aktivní pomoc při ochraně přírody a životního prostředí. Součástí akce je společné vysazení stromu v rámci iniciativy „SÁZÍME BUDOUCNOST“ Nadace Partnerství. Dobrovolníci se připojí k dobrovolníkům vodáckých oddílů KONDOŘI a KORMORÁNI a společně se pustí do úklidu veřejné zeleně v části Pražského předměstí České Budějovice. Tato zeleň je zatěžována odpadem z blízkého průmyslového areálu a díky své poloze zde vzniká divoká skládka. Pro dobrovolníky akce jsou připraveny odpadkové pytle a rukavice, drobné občerstvení. **„UKLIĎ SI PŘED SVÝM PRAHEM, NEBUĎ SLEPÝ KE SVÉMU OKOLÍ !“** AKTIVNĚ SE ZAPOJÍME DO VÝSADBY „LUČNÍHO SADU“ V SOUSEDCTVÍ „TZ FOX“ POHODÁŘI VSKH NEDALEKO ČESKÝCH BUDĚJOVIC, KTREROU NÁŠ SPOLEK VYUŽÍVÁ K VÍKENDOVÝM A PRÁZDNINOVÝM AKTIVITÁM. PROJEKT JE PODPOŘENÝ V GRANTOVÉ VÝZVĚ SÁZÍME BUDOUCNOST NADACE PARTNERSTVÍ. **https://www.sazimebudoucnost.cz/akce/VICEUCELOVY-LUCNI-SAD**

Místo konání

72 hodin

Kontaktuj koordinátora projektu

Těší nás, že chceš také pomáhat. Získej další informace a zapoj se do projektu.

Koordinátor projektu:
Simona Bočková

kamaradi.cb@seznam.cz

nebo volejte
724410286

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím