Projekty

Projekty

Neváhejme, pomáhejme, zapojme se, nebojme se!

Neváhejme, pomáhejme, zapojme se, nebojme se!

Vzhledem k současné situaci v naší společnosti a zejména ve školství, jsme se rozhodli pro zcela odlišnou realizaci projektu 72 hodin 2020 podle našich aktuálních možností. Žáci, studenti a učitelé naší školy se zapojí do dobrovolnických aktivit v místě svého bydliště, tam kde je to v současné době možné a žádoucí. Aktivity nejsou pevně stanovené, podstatou je ochota a čas investovaný do přínosné činnosti bez nároku na odměnu.

Popis projektu

Žáci, studenti a učitelé se mohou zapojit podle svých aktuálních možností a schopností, s respektem k současným hygienickým a jiným doporučením. Smyslem akce je uplatnění vlastní iniciativy a kreativity ve svém okolí. Nabídnout konkrétní pomoc, vyhledat místa nebo možnosti uplatnění vlastní pomoci, zapojit se do dění ve svém okolí. Svoji činnost zdokumentovat a motivačně sdílet s ostatními.

Místo konání

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím