Projekty

Projekty

„PEČUJEME O PŘÍRODU - SPOLEČNĚ DOKÁŽEME VÍC“

„PEČUJEME O PŘÍRODU - SPOLEČNĚ DOKÁŽEME VÍC“

**VO KONDOŘI** a **VO KORMORÁNI**, vodácké oddíly dětí a mládeže se postarají o vyčištění veřejného prostoru před zahrádkářskou kolonií v osadě Husova kolonie České Budějovice a vysadí strom na své základně. Projekt je zaměřen na aktivní pomoc přírodě.

Chceš se zapojit?Kontaktuj koordinátora.

kondori.cb@seznam.cz

Popis projektu

**VO KONDOŘI** a **VO KORMORÁNI**, vodácké oddíly dětí a mládeže realizují projekt, který je zaměřen na aktivní pomoc při ochraně přírody a životního prostředí. Členové vodáckých oddílů KONDOŘI a KORMORÁNI mají možnost zapojit se do otevřené akce, vyčištění veřejného prostoru v rámci celorepublikového projektu 72 hodin! Projekt je zaměřen na aktivní pomoc přírodě, které pomůžeme úklidem a vyčištěním veřejné zeleně před zahrádkářskou kolonií v osadě Husova kolonie České Budějovice. Každoročně na konci vodácké sezóny na naší základně vysazujeme strom. Letošní rok nebude výjimkou a tak opět vysadíme společně další strom. Každý účastník obdrží projektové tričko. **„SPOLEČNĚ DOKÁŽEME VÍC - POMÁHÁME PŘÍRODĚ - POMÁHÁME, PROTOŽE CHCEME ...“**.

Místo konání

72 hodin

Kontaktuj koordinátora projektu

Těší nás, že chceš také pomáhat. Získej další informace a zapoj se do projektu.

Koordinátor projektu:
Jakub Janoušek

kondori.cb@seznam.cz

nebo volejte
724410286

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím