Projekty

Projekty

„POMÁHÁME, PROTOŽE CHCEME“

„POMÁHÁME, PROTOŽE CHCEME“

**Rodinné centrum ROZÁRKA**, pomůže s posezonním úklidem, opravami a údržbou zážitkové zahrady, obnovou zeleně, výsadbou stromů, keřů a trvalek. Zahrada je využívána k volnočasovému vyžití. Záštitu akce převzala krajská koordinátorka Národní Rady Zdravotně Postižených Ing. Jaroslava Pupíková.

Chceš se zapojit?Kontaktuj koordinátora.

rozarka.rc@seznam.cz

Popis projektu

**Rodinné centrum ROZÁRKA**, pravidelně se svými dobrovolníky pomáhá s posezonní údržbou zážitkové zahrady. //Zážitková zahrada na Pražském předměstí České Budějovice 3 je využívána k volnočasovému vyžití organizovaných i neorganizovaných jednotlivců a skupin nejen dětí a mládeže, osobám se zdravotním či sociálním znevýhodněním, široké veřejnosti.// Naše dobrovolnické aktivity jsou jako obvykle zaměřené na vylepšení života kolem sebe a pomoc potřebným. Spolu s dobrovolníky pomůžeme s úklidem, opravami a údržbou venkovních prostor zážitkové zahrady, obnovou a doplněním zeleně, výsadbou stromů, keřů a trvalek. Záštitu akce převzala krajská koordinátorka Národní Rady Zdravotně Postižených Ing. Jaroslava Pupíková. Patronem akce je rodina Vlaďky a Zdeňka Zemanových. Akce je otevřena široké veřejnosti, jak dětem a mládeži všech věkových kategorií, tak dospělým. Pro dobrovolníky máme připravena projektová trička.

Místo konání

72 hodin

Kontaktuj koordinátora projektu

Těší nás, že chceš také pomáhat. Získej další informace a zapoj se do projektu.

Koordinátor projektu:
Alice Pachová

rozarka.rc@seznam.cz

nebo volejte
724410286

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím