Projekty

Projekty

"STROM PRO BARUŠKU"

"STROM PRO BARUŠKU"

PŘIJÍMÁM ŽIVOT SE VŠEMI JEHO BARVAMI POMÁHÁM, PROTOŽE CHCI ... FÉNIX-POHODÁŘI VSKH spolu s členskými organizacemi, na počest Báry (ara chloroptera/koterapeut), která celý svůj život přinášela svému okolí radost, úsměv a sílu, vysadí symbolicky strom. Projektem STROM PRO BARUŠKU podporujeme interaktivní edukační projekty se zaměřením na živou přírodu.

Chceš se zapojit?Kontaktuj koordinátora.

hombre.pohodari@seznam.cz

Popis projektu

POHODÁŘI VSKH spolu s členskými organizacemi, na počest Báry (papoušek ara chloroptera / zelenokřídlá), která jako koterapeut celý svůj krátký život přinášela svému okolí radost, úsměv a sílu podlehla vrozené vadě srdce v červnu 2016, vysadí symbolicky strom. Projektem „STROM PRO BARUŠKU – STROM PRO ŽIVOT ...“ podporujeme interaktivní edukační aktivity se zaměřením nejen na živou přírodu. Tentokrát POHODÁŘI VSKH vyhlásili projekt zaměřený na aktivní pomoc přírodě - úklid zeleně na Pražském předměstí a okolí Dobrovodského potoka České Budějovice 3, spolu s členskými a partnerskými organizacemi Asociace Zooterapie o.p.s., Ekocentrum ARISTOTELÉS o.p.s., DUHOVÝ MOST o.p.s., Jezdecký klub Šárka Protivín z.s., Kamarádi otevřených srdcí České Budějovice, Místní akční skupina Hlubocko – Lišovsko o.p.s., Rodinné centrum ROZÁRKA, Bečelove z.s., SKP FLOTILA K2, ZO ČZS Pražské předměstí České Budějovice 3, místní MŠ a ZŠ za podpory mecenášů - Michal Vaniš s rodinou, Marie a Václav Bočkovi, Simona Bočková, Vladimíra Zemanová s rodinou, Jaroslava Šestáková, ve spolupráci se statutárním městem České Budějovice, vysadíme strom na "Baruščině papouščí ekozahradě" v městské části Pražské předměstí České Budějovice 3. Zkrášlíme zahradu a zaměříme se na živou přírodu. Další zeleň vysadíme na nedaleké základně, která je využívána především k víkendovým a prázdninovým aktivitám. „STROM PRO BARUŠKU“, projekt zapojený do výzvy České rady dětí a mládeže „72 hodin“ je propojen s iniciativou Nadace Partnerství „Sázíme budoucnost“.

Místo konání

72 hodin

Kontaktuj koordinátora projektu

Těší nás, že chceš také pomáhat. Získej další informace a zapoj se do projektu.

Koordinátor projektu:
FÉNIX j.z. HOMBRE

hombre.pohodari@seznam.cz

nebo volejte
724410286

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím