Projekty

Projekty

"STROM PRO ŽIVOT"

"STROM PRO ŽIVOT"

**POHODÁŘI VSKH** spolu s členskými organizacemi společně vyhlásili zastřešující projekt „STROM PRO ŽIVOT“,kterým „odstartují“ jednotlivé dobrovolnické projekty partnerských organizací, zapojené do celorepublikové iniciativy „72 hodin“. V rámci této vícedenní akce proběhne úklid břehu řeky Vltavy v blízkosti TO FÉNIX a tradiční vysazení dřevin v na TO FÉNIX.

Chceš se zapojit?Kontaktuj koordinátora.

romana.bockova@email.cz

Popis projektu

**„STROM PRO ŽIVOT“** **POHODÁŘI VSKH** spolu s členskými organizacemi společně vyhlásili zastřešující projekt „STROM PRO ŽIVOT“,kterým „odstartují“ jednotlivé dobrovolnické projekty partnerských organizací, zapojené do celorepublikové iniciativy „72 hodin“. Ve čtvrtek začneme ranním úklidem veřejné zeleně na Pražském předměstí v Českých Budějovicích, dále navazujícím interaktivní edukačním environmentálním workshopem a společným vysazením stromu. Následující den se dobrovolníci přesunou na **Tábornickou Osadu FÉNIX**. V rámci této vícedenní akce proběhne úklid břehu řeky Vltavy v blízkosti TO FÉNIX a tradiční vysazení dřevin na TO FÉNIX se symbolikou 4 živlů – oheň, vzduch, voda, země - **STROM ŽIVOTA.** Zakončení a zhodnocení jednotlivých projektů zapojených organizací v neděli na základně v Českých Budějovicích. Sazenice, úklidové prostředky, drobné občerstvení a doprovodný volnočasový program pro účastníky zajištěny. Patrony akce jsou manželé Marie a Václav Bočkovi z Pořežan. **„POMÁHÁME POTŘEBNÝM, LIDEM NEBO PŘÍRODĚ, PROTOŽE CHCEME ...“** Akce je úzce spjata s iniciativou „SÁZÍME BUDOUCNOST“.; www.pohodari.com; V BLÍZKÉM SOUSEDCTVÍ NAŠÍ „TÁBOROVÉ ZÁKLADNY FOX“ V OBCI HŮRY NEDALEKO ČESKÝCH BUDĚJOVIC V OBDOBÍ ŘÍJEN - LISTOPAD 2022 VYSAZUJEME „LUČNÍ SAD“. Vítáni jsou všichni, kteří s výsadbou „LUČNÍHO SADU“ pomoci. **https://www.sazimebudoucnost.cz/akce/VICEUCELOVY-LUCNI-SAD**

Místo konání

72 hodin

Kontaktuj koordinátora projektu

Těší nás, že chceš také pomáhat. Získej další informace a zapoj se do projektu.

Koordinátor projektu:
Romana Bočková

romana.bockova@email.cz

nebo volejte
724410286

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím