Projekty

Projekty

VRACÍME RADOST  ZE ŽIVOTA, NEJSME  LHOSTEJNÍ K ŽIVOTU DRUHÝCH

VRACÍME RADOST ZE ŽIVOTA, NEJSME LHOSTEJNÍ K ŽIVOTU DRUHÝCH

POHODÁŘI VSKH projektem VRACÍME RADOST ZE ŽIVOTA - ZOOTERAPIE POTŘEBNÝM ANEB NEBUĎME LHOSTEJNÍ K ŽIVOTU DRUHÝCH poskytne zážitkovou zooterapii a zooaktivity uživatelům služeb v sociálních, zdravotních a školských zařízeních v Českých Budějovicích.

Popis projektu

VRACÍME RADOST ZE ŽIVOTA ZOOTERAPIE POTŘEBNÝM ANEB NEBUĎME LHOSTEJNÍ K ŽIVOTU DRUHÝCH, POHODAŘI Volné Sdružení Kolem Hombre projektem VRACÍME RADOST ZE ŽIVOTA ZOOTERAPIE POTŘEBNÝM ANEB NEBUĎME LHOSTEJNÍ K ŽIVOTU DRUHÝCH* poskytne služby zooterapie v sociálních, zdravotních a školských zařízeních v Českých Budějovicích. Poskytneme zážitkovou zooterapii a zooaktivity uživatelům služeb v těchto zařízeních. Zooterapie – Aktivity a Terapie s Asistencí Zvířat (ATAZ) pozitivně až léčebně působí na člověka. Speciální forma fyzioterapie, socioterapie a psychoterapie prostřednictvím kontaktu se zvířetem (koterapeutem). Pozitivní až léčebné působení zvířete (koterapeuta) na člověka. Dobrovolníci organizace poskytnou zážitkovou zooterapii a zooaktivity dětem na Základní škole speciální České Budějovice pro žáky s těžkým kombinovaným postižením. www.pohodari.com

Místo konání

72 hodin

Kontaktuj koordinátora projektu

Těší nás, že chceš také pomáhat. Získej další informace a zapoj se do projektu.

Koordinátor projektu:
Romana Bočková

pohodari.vskh@seznam.cz

nebo volejte
724410286

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím