Projekty

Projekty

Projekty

Za lepší Cihelní

ZA LEPŠÍ CIHELNÍ - NAŠE CIHLA. Klub debrujárů FreeDek (Frýdecký debrujárský klub) a žáci Gymnázia a SOŠ, Cihelní 410, Frýdek-Místek (Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje) pomůže zvelebit okolí školy, uklidí v okolí školy veřejného prostranství, posbírá odpadky v příkopech, remízcích, na hřišti a dalších místech okolí školy. Zasadíme nové ovocné stromy. Připojíme se k výzvám 72 hodin třídím odpad, 72 hodin šetřím energii a vodu, 72 hodin péče o přírodu, 72 hodin dělání radosti, 72 hodin bez plýtvání jídlem, 72 hodin bez technologií.

Popis projektu

Svůj čas a síly věnujeme letos ošetření a vysazení ovocných stromů. Čas věnujeme úklidu veřejných prostor okolí školy, vyčistíme část přilehlých prostor. Vyrobíme a upevníme v prostoru před školou 3D univerzitní ukazatel – kromě nejlepších českých univerzit budou na ukazateli i světové chrámy vzdělanosti. Opravíme a upevníme ptačí budku. Zprovozníme pro děti i dospělé debrujárskou badatelskou budku na ulici TGM (teploměr, tlakoměr, návody na pokusy ad.), opravíme přenosnou fotokomoru. Provedeme úklid ve skladech školy.

Místo konání

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních medií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s umístěním souborů do vašeho zařízení souhlasíte.

Souhlasím